Pilnīgas, skaistas lūpas – acumirklī

Ko par jums stāsta jūsu lūpas?

Jūsu lūpas ir īpašas. Tās piedalās katra vārda izteikšanā... Un tad, kad klusējat, tās pauž Jūsu domas un sajūtas. Laikam ejot, lūpas dabiski kļūst sausākas un zaudē apjomu, tāpēc izskatās šaurākas un zaudē kontūru.

Lūpu āda ir daudz plānāka nekā citās sejas zonās, tādēļ, ja netiek nodrošināta nepieciešamā mitrināšana un kopšana, novecošanās ietekme ir pamanāma ātrāk. Ar Juvéderm ULTRA Smile – hialuronskābi saturošām injekcijām, kas radītas īpaši lūpām – jūs nodrošināsiet savām lūpām īpašu kopšanu.

Ko Juvéderm ULTRA jums piedāvā?

  • Juvéderm ULTRA SMILE injekcijas paredzētas lūpu apjoma palielināšanai, lūpu formas atjaunošanai, vertikālo lūpu līniju izlīdzināšanai un noslīdējušu lūpu kaktiņu pacelšanai.
  • Juvéderm ULTRA 2 izlīdzina smalkās līnijas, kas izveidojušās ļoti tuvu ādas virsmai, it īpaši ap acu kaktiņiem.
  • Juvéderm ULTRA 3 izlīdzina vidēji dziļas un dziļasrievas, piemēram, starp degunu un lūpu kaktiņiem, kā arī krunciņas ap lūpām.
  • Juvéderm ULTRA 4 injekcijas ir vēl iedarbīgākas apjoma piešķiršanai – tās spēj aizpildīt lielāko daļu redzamo līniju un rievu, kā arī uzlabo sejas kontūru.

Jaunās Juvéderm ULTRA SMILE injekcijas – dabīgam izskatam un pašsajūtai

Juvéderm ULTRA SMILE piemīt visas Juvéderm ULTRA līdzekļu unikālās īpašības. Šie viendabīgie hialuronskābes filleri var uzlabot lūpu kontūru, atjaunot to apjomu un piešķirt dabīgu izskatu.  Atšķirībā no citiem filleriem Juvéderm ULTRA nesatur granulas – tos ir viegli injicēt izvēlētajā zonā, nodrošinot gludu un dabīgu izskatu un pašsajūtu...

Tā kā lūpas ir ļoti jutīgas, tām nepieciešamas maigas iedarbības līdzekļi. Juvéderm ULTRA SMILE ir pirmā viendabīgā hialuronskābi saturošā pildviela lūpām, kas satur lidokaīnu – lokālās anestēzijas līdzekli, kas novērš nepatīkamo sajūtu injekcijas laikā un pēc tās, lai Jūs varētu atslābināties un baudīt savu jauno izskatu.

Apjoma piešķiršana lūpām – veselīgam izskatam un simetrijai.

Sejas kontūru atjaunošana dabiskas sejas izteiksmes veidošanai.