Līnija vīriešiem

Līnija vīriešiem

Negaidiet, kad āda jūs sāks brīdināt

Mūsdienās sejas kopšanas līdzekļi vīriešiem ir daudz pieprasītāki. Ar katru gadu pieaug vidējais dzīves ilgums; tāpēc ieteicams rūpēties par ādu, lai ilgāk saglabātu jauneklīgu izskatu. Āda, kas ir labi mitrināta un kopta un sejas krāsa, kas nav tik krunkaina ir papildvērtība gan personiskajā, gan profesionālajā dzīvē.

Jūs tiešām pratīsiet novērtēt šos četrus īpašos produktus, kas izstrādāti tieši vīriešu ādai. Laboratoires GERNÉTIC ir radījis ādas kopšanas produktu līniju, kas īpaši izveidota vīriešiem. Labsajūta nav paredzēta vienīgi sievietēm. Rūpes par jūsu ķermeni sākas ar pareizu sejas kopšanu.

GEL MEN

GEL MEN

Želeja GEL MEN notīra un attīra seju un rokas. Tā īpaši radīta vīriešiem un dara ādu maigu, tīru un pieskārienam patīkamu. GEL MEN noņem tauku atlikumus, jūsu seja vairs nav spīdīga vai taukaina. Laba sejas kopšana iesākas ar dziļu tīrīšanu.

LIFT MEN

LIFT MEN

Īsta sejas un roku ādas nostiprināšana, LIFT MEN reģenerē un nogludina visas dziļās krunkas. Tas viegli absorbējas un neatstāj eļļainus pārpalikumus. Ātri, iespaidīgi un noturīgi rezultāti. Pamanīsiet tūlītēju efektu. Maigi izlīdzina krunkas un liek izzust smalkajām līnijām.

HYDRA MEN

HYDRA MEN

Ādas mitrināšana ir ļoti svarīga. HYDRA MEN ir ļoti viegls krēms, tas viegli absorbējas un neatstāj eļļainus pārpalikumus. Jūsu āda kļūs maigāka, svaigāka un iegūs veselīgāku izskatu. Āda atgūs savu sabalanētību. HYDRA MEN apgādā šūnas kodolu ar visiem ādai svarīgajiem barošanas elementiem.

BAUME APRÈS RASAGE

BAUME APRÈS RASAGE

Balzāms pēc skūšanās

Balzāms AFTER SHAVE BALSAM nekavējoties nomierina ādu, kas pēc skūšanās ir sakairināta. Tam ir ļoti viegla struktūra un tas neatstāj pārpalikumus, āda kļūst svaigāka, un tās pieskāriens ir maigāks.

Nesatur alkoholu un efektīvi mitrina ādu. Tas sniedz patīkamu sajūtu katru dienu.