GERnetic – kopjošā un ārstnieciskā kosmētika no francijas

GERnetic Synthese laboratorija

- Francija -

Ko nozīmē “GERnetic”?

Vārds “GERnetic” ir izveidots no divu vārdu sakņu salikuma – gerontoloģija un genētika. Gerontoloģija – zinātne par novecošanās procesu, genētika – zinātne par šūnu un iedzimtību. Tādā veidā vārds “gernetic” nozīmē “novecošanās genētika”.

Ar ko ir pazīstama GERnetic SYNTHESE?

Ar ko ir pazīstama GERnetic SYNTHESE?

Alberts Laports, GERnetic SYNTHESE laboratorijas dibinātājs, aizsāka ādas bioķīmiskos pētījumus vēl pagājušā gadsimta 60-jos gados. Pirmssākumā GERnetic preparāti tika izmantoti Francijas apdegumu centros, jo brīnišķīgi atjaunoja bojāto ādas virsmu, veicināja rētu izlīdzināšanos. GERnetic preparātu reģenerējošā darbība pamatojas uz šūnu komponentu izmantošanu. Šūnu ekstrakti tiek fermentēti ar filtrācijas metodes palīdzību no hidrobionu šūnu komponentiem (jūras organismiem) un augiem. Šodien mediko-bioloģiskā laboratorija GERnetic SYNTHESE – ir mūsdienīgs ekoloģiski tīras ārstnieciskās kosmetoloģiskās produkcijas (kosmeceftikas = kosmētika + farmācija) ražošanas centrs, kurā strādā milzīgs ķīmiķu, biologu un dermatologu kolektīvs. Laboratorija ir izvietota Francijas dienvidos, netālu no Tulūzas.

GERnetic radīšana pamatojas uz 3 pamatprincipiem:

  • ražošanā tiek pielietotas augstas tehnoloģijas;
  • ražošanas procesu pavada pastāvīga kvalitātes kontrole;
  • katrā preparātā ir apkopotas dažādu augu aktīvās vielas; tāda kompleksā iedarbība uz ādu desmitkārtīgi palielina preparātu efektivitāti.

GERnetic efektivitāti apstiprina tās plašā izplatība 42 pasaules valstīs, tajā skaitā Francijā, Lielbritānijā, Spānijā un Brazīlijā. 17 tūkstošu skaistumkopšanas salonu kosmetologi katru dienu izvēlas GERnetic.

GERnetic – tie ir vienmēr paši labākie, mūsdienīgākie un efektīvākie līdzekļi veselības un skaistuma aizsardzībai!

Biotehnoloģijas ceļā iegūtās izejvielas neizraisa alerģiju

GERnetic produkcija satur svarīgus vitamīnus, mikroelementus, aminoskābes un proteīnus. GERnetic neizmanto sintētiskās smaržvielas un krāsvielas nevienā produkcijas veidā.

GERnetic priekšrocības

GERnetic priekšrocības

  • Iedarbojas ne tikai uz patoloģijas simptomiem, bet uz visu tās mehānismu;
  • Ādas kosmetoloģisko un dermatoloģisko problēmu risināšana;
  • Preparātu hipoalerģēnās īpašības, jo tiek izmantotas augstvērtīgas izejvielas un netiek izmantoti konservanti;
  • Iespēja kompleksi iedarboties uz organismu, apvienojot sejas un ķermeņa līniju;
  • Preparātu augsta efektivitātes pakāpe lietojot tos gan periodiski, gan pastāvīgi;
  • Iespējama ilgtermiņa pielietošana, pateicoties preparātu un cilvēka ādas šūnu sastāva identitātei.

Kāpēc GERnetic ir ārstnieciskās kosmetoloģijas preparāti?

Laboratorijas GERnetic SYNTHESE produkcija pēc savas nozīmes attiecas pie kosmētikas un farmācijas kopējās zonas. Citiem vārdiem, GERnetic – ir ne tikai vienkārši kosmētika, jo risina ļoti nopietnas ādas problēmas to cēloņu līmenī, bet arī nav medikaments, kuru pielieto tikai slimības laikā. Ideālā variantā šos līdzekļus nevar iegādāties veikalos vai aptiekās, tos piedāvā klientiem pēc iepriekšējas konsultācijas ar ārstu-kosmetologu kosmētiskajos salonos vai augstas klases klīnikās.