Les Parfaits

Les Parfaits

Saglabāt jaunību, palēnināt novecošanās procesu, izskatities jaunākai – tas vairs nav sapnis, bet realitāte.

Kura gan sieviete, neatkarīgi no vecuma, nav sapņojusi par sejas jauneklības saglabāšanu vai atjaunošanu? Nepārtraukti ieviešot inovācijas, GERNÉTIC Int. Laboratories speciālisti, darbojoties vairāk nekā 40 gadus ādas kopšanas nozarē, pēc daudziem pētījumu gadiem ir izstrādājuši TIME- LESS 3 produktu līniju, kas efektīvi cīnās pret sejas un roku ādas novecošanu.

Āda nav tikai aizsargslānis. Tā ir viens no ķermeņa svarīgākajiem funkcionālajiem orgāniem. Papildus tās estētiskajiem aspektiem, kas ietver mirdzumu, gludumu un ādas toni, pēdējie dermatologu un kosmetologu pētījumi ir pierādījuši ādas svarīgo lomu. Rezultātā ārpusšūnu FERMENTI, piemēram, sfingomielināze un glikozidāze ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu keramīda dubultslāņu veidošanos, kas nodrošina pareizu šūnu vienotību.

Turklāt fosfolipāze regulē šūnu keratinocītu vairošanos. Keramidāze, fosfotāze, katalāze un superoksīdu dismutāze piedalās ādas aizsardzībā pret bojājumiem, ko izraisa brīvie radikāļi. Tāpēc nepieciešams aizsargāt raga slāņa fermentu funkcijas. Fermenti ir šūnu bioķīmiskais virzītājspēks, no kura rodas dzīvība.

LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR

LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR

Reģenerējošs koncentrāts

Meklējot jaunākos bio-tehnologiskos atklājumus, lai nodrošinātu jūsu apmierinātību, Laboratoires GERNETIC Int. ir veicis neskaitāmus testus ar jaunajām DABISKAJĀM AKTIVAJĀM SASTĀVDAĻĀM. GERNETIC produkts LE CONCENTRE REPARATEUR ir loti efektivs produkts, kas paredzēts novecošanas procesu novēršanai.

LA CRÈME JEUNESSE

LA CRÈME JEUNESSE

Jaunības krēms

Jaunība nav tikai patīkams ķermeņa izskats, bet tā arī atspoguļo dziļi pozitīvu domāšanas veidu. Kad skaistums ir savienots ar augstu morāli, mūsu izredzes dzīvē gūt panākumus ir daudzkārt lielākas.

Laboratoires GERNÉTIC ir izstrādājis šo krēmu CRÈME JEUNESSE ar intensīvu biologģisko spēku, ko jūsu sejas (un roku) āda noteikti novērtēs vislabāk. Baudiet šo atdzīvinošo, izlīdzinošo, mīkstinošo un veselību veicinošo produktu, kas neatstās vienaldzīgu nevienu.

LA CRÈME ANTI-TEMPS

LA CRÈME ANTI-TEMPS

Laiku izaicinošs krēms

Miegs ir ļoti svarīgs elements, kas atjauno enerģiju un pievilcīguma līmeni. Nakts laikā neapstājieties, bet turpiniet gūt labumu no reģenerācijas viļņiem, kas palēnina novecošanu un atjauno gan nervu sistēmu, gan psihi.

LA CRÈME ANTI-TEMPS krēms darbojas maigi un pamatīgi, reģenerējot ādu un ļaujot šūnām atpūsties, pateicoties uzlabotai atjaunojošai iedarbībai. Tas ir efektīvs augsta komforta produkts, kas palīdz saglabāt jaunību, kavē novecošanas procesu un atgūst dažus gadus cīņā ar laiku.