Līnija sejai

Līnija sejaiKosmētikas noņemšana un tīrīšana

Dekoratīvās kosmētikas noņemšana un tīrīšana
GLYCO

GLYCO

Tīrīšanas pieniņš sejai

Šis nomierinošais, atsvaidzinošais dekoratīvās kosmētikas noņēmējs ir bagāts ar piena glikoproteīniem, un tas saudzīgi un pilnīgi noņem visus dekoratīvās kosmētikas atlikumus. Tā bagātais sastāvs uzlabo tīrīšanas iedarbību, sniedzot komfortu un maigumu ādai, padarot to tīru, gludu un žilbinoši dzidru.

FIBRO

FIBRO

Tonizējošs losjons sejai

Tas ir ideāls GLYCO papildinājums. Losjons, kas pabeidz tīrīšanu, noņemot pēdējos dekoratīvās kosmētikas atlikumus un mirušās šūnas, kas ādas krāsu padara nespodru. Fibro losjons nesatur alkoholu un tā bagātā kompleksā augu sinerģija kontrolē ādas pH līmeni, attīra ādas krāsu, tai piešķirot atjaunotu, dzīvīgu un spožu svaigumu.

DÉMAQUILLANT DOUCEUR

DÉMAQUILLANT DOUCEUR

Kosmētikas noņēmējs visiem ādas tipiem

Tīrošs, nomierinošs un atjaunojošs losjons, kas atvieglo nogurušas acis. Tas sagatavo ādu, lai lietotu specifiskos Gernetic sejas kopšanas produktus. Enerģijas un komforta vilnis jūsu ādai. Piemērots visiem ādas tipiem.

DERMA

DERMA

Sejas tīrīšana

Ideāls produkts taukainai un problemātiskai ādai, pateicoties tā dezinficējošajai, attīrošajai un maigajai nožūšanas iedarbībai.

GER PEEL

GER PEEL

Sejas un ķermeņa skrubis

Tā novatoriskās aktīvās sastāvdaļas stimulē šūnu dinamiku un efektīvi noņem mirušās šūnas, atjaunojot, sejas mirdzumu un jauneklību. Sejas krāsa ir mirdzošāka un tā ir rūpīgi un dziļi iztīrīta.

LOTION AUX ACIDES DE FLEURS

LOTION AUX ACIDES DE FLEURS

Losjons no ziedu skābēm

Jaunās paaudzes losjons ar ziedu skābēm. Tas satur AHS (alfa-hidroksi skābes), uzlabo šūnu atjaunošanos, radot ļoti efektīvu un patīkamu nolobīšanas procesu, nebojājot ādas šūnas.

Pareizā koncentrācijā alfahidroksi skābes:

  • Veicinās šūnu atjaunošanos,
  • Mīkstinās un atvieglos ādu,
  • Nogludinās ādas reljefu,
  • Padarīs epidermu lokanāku un stiprāku,
  • Veiks mitrināšanu.

SYNCHRO

SYNCHRO

Sejas kopšanas regulēšana

SYNCHRO krēms bieži tiek atdarināts, taču nekad netiek sasniegta pilnība, kāda ir tā atjaunojošajam spēkam, kas baro un atdzīvina jūsu ādu. Tas ir pamata krēms visiem GERNÉTIC skaistumkopšanas produktiem, tāpēc to lieto pēc vairuma citu krēmu un reizēm kombinācijā ar tiem. Tā sinhronizējošā iedarbība tos pastiprina un paātrina rezultātu.

Pateicoties tā aktīvajām sastāvdaļām, krēms SYNCHRO stimulē un uztur optimālā līmenī šūnu atjaunošanos.

SYNCHRO 2000

SYNCHRO 2000

Īpaša sejas kopšanas regulēšana

Tā struktūra ir gludāka un ne tik taukaina kā krēmam SYNCHRO. Taču tā sastāvdaļas ir identiskas un sniedz izcilu mitrināšanu, tāpēc krēms piemērots visiem ādas tipiem.

HYDRA GER

HYDRA GER

Līdzsvarojoša sejas maska

Hydra Ger palīdz paātrināt epidermas šūnu atjaunošanos, nodrošinot optimālu mitrināšanu.

TROPO PLUS

TROPO PLUS

Dienas pamatkrēms

Šis ir skaistumkopšanas produkts, kas nepieciešams šūnām, lai ikdienas nodrošinātu ādas mitrināšanu. Pateicoties tā saules filtram, tas sniedz efektīvu aizsardzību un sagatavo seju dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai.

GER OXY

GER OXY

Aktīvais krēms

Ar šo bagāto mitrinošo krēmu atjaunojiet ādas maigumu un svaigumu, lai sejas krāsa būtu gluda un svaiga.

MITO SPÉCIAL +

MITO SPÉCIAL +

Šūnu uzlabotājs

Šūnu uzlabotājs visu tipu novecojušai sejas ādai. Cīnās pret novecošanas efektiem, atjauno ādas audus un uzlabo citas atjaunojošās kopšanas efektivitāti.

SYMBIOSE

SYMBIOSE

Dienas un nakts krēms

Bagāts ar aminoskābēm, simbioze mitrina un aizsargā ādu no saules, pateicoties tā filtriem. Jūsu āda tiek labāk aizsargāta pret apkārtējās vides agresīvo iedarbību..Tā īpaši smalkā struktūra ātri iesūcas ādā, padarot seju matētu un gatavu dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai.

VASCO

VASCO

Krēms jutīgai ādai

Vasco ir īpašs skaistum-kopšanas produkts jutīgai ādai, kas sniedz komfortu un maigumu, nemainot jūsu dabisko ādas krāsu un aizsargājot ādu no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības.

SEBO GER

SEBO GER

Attīrošs losjons

Tā mineralizējošās un attīrošās īpašības palīdzēs uzlabot ādas apgādi ar skābekli. Atklājiet no jauna ādas dabisko svaigumu.